Pierścionek z cyrkoniami - SERENA RED - Pierścionki z cyrkoniami
  • Pierścionek z cyrkoniami - SERENA RED - Pierścionki z cyrkoniami
  • Pierścionek z cyrkoniami - SERENA RED - Pierścionki z cyrkoniami
  • Pierścionek z cyrkoniami - SERENA RED - Pierścionki z cyrkoniami
  • Pierścionek z cyrkoniami - SERENA RED - Pierścionki z cyrkoniami

Pierścionek z cyrkoniami - SERENA RED

1 335,00 zł
Brutto
QTY

100% secure payments
  Polityka bezpieczeństwa

(edytuj w module Customer Reassurance)

  Zasady dostawy

(edytuj w module Customer Reassurance)

  Zasady zwrotu

(edytuj w module Customer Reassurance)

Pierścionek SERENA RED

Specjalnie dla miłośniczek czerwieni powstał ten nowoczesny, intrygujący pierścionek z cyrkoniami i z czerwonym sercem po środku ,o nietypowej budowie. Naprawdę pięknie błyszczy, gdyż zadbaliśmy o to, aby były w nim najlepsze cyrkonie od Svarowski-ego. Również dobrze dobrana konstrukcja pierścionka mas znaczenie, gdyż poprzez umieszczenie kamieni w oddzielnym rzędzie umożliwia tym cyrkoniom pełnię blasku. Również środkowa, czerwona cyrkonia w kształcie serca ma piękny kształt i doskonały szlif, dzięki temu, dodaje temu pierścionkowi więcej uroku. Nowoczesna,  niekonwencjonalna forma tego pierścionka od razu kojarzy się z solidnością i taki właśnie jest ten pierścionek: Solidny, wytrzymały i przy okazji bardzo elegancki. Wszystkie nasze produkty ze złota są wykonane w próbie 585, również ten pierścionek. Przeplatają się w nim delikatność, subtelność, piękno i elegancja przy jednoczesnym zachowaniu solidności i wytrzymałej konstrukcji. Sumienne wykonanie, rewelacyjnie dokładne wypolerowanie każdej powierzchni i staranność, z jaką został on stworzony dają znakomity efekt subtelności harmonii i równowagi. Nowoczesność, solidność, odwaga i piękno - wszystko w tym jednym pierścionku.

Zalety pierścionków Sundiamore

Wykonane są z największą starannością z uwzględnieniem najnowocześniejszej technologii złotniczej. Dbałość o każdy szczegół i jakość zastosowanych materiałów daje pewność 100% satysfakcji. Wszystko zostało zrobione w Polsce, zbadane i ocechowane przez Państwowy Urząd Probierczy.

Większość oferty mamy dostępne OD RĘKI, zatem jeśli chciałbyś otrzymać nasz produkt w ciągu 24h, prosimy o pilny kontakt telefoniczny lub mailowy.

Zdjęcia

Zdjęcia naszych produktów są robione w różnym świetle, zatem odmiennie wyglądają kolory złota na kolejnych fotografiach. Dzięki temu możecie Państwo zobaczyć, jak w pierścionku o załamuje się światło i jaka jest jego linia.  Wszystkie nasze produkty złote są wykonywane z pięknego żółtego złota o pięknym jasnym odcieniu, podobnie jak wszystkie produkty jubilerskie doskonałej jakości.

Podsumowanie

  • Pierścionek wykonany jest z najwyższą starannością według najlepszych standardów jakościowych.

  • Pierścionek jest zbadany przez Państwowy urząd Probierczy i potwierdzona jest jego próba złota.

  • Zmianę rozmiaru pierścionka gwarantujemy nawet 10 lat po dniu zakupu całkowicie bezpłatnie.

  • Otrzymujecie go Państwo w eleganckim opakowaniu wraz z paragonem fiskalnym lub fakturą.

Specyficzne odniesienia