Klasyczny Pierścionek - GARBO - Pierścionki z cyrkoniami
  • Klasyczny Pierścionek - GARBO - Pierścionki z cyrkoniami
  • Klasyczny Pierścionek - GARBO - Pierścionki z cyrkoniami
  • Klasyczny Pierścionek - GARBO - Pierścionki z cyrkoniami
  • Klasyczny Pierścionek - GARBO - Pierścionki z cyrkoniami
  • Klasyczny Pierścionek - GARBO - Pierścionki z cyrkoniami

Klasyczny Pierścionek - GARBO

1 400,00 zł
Brutto
Rozmiar
QTY

100% secure payments
  Polityka bezpieczeństwa

(edytuj w module Customer Reassurance)

  Zasady dostawy

(edytuj w module Customer Reassurance)

  Zasady zwrotu

(edytuj w module Customer Reassurance)

Pierścionek GARBO

Pierścionek ten jest jednym z wcieleń tzw. Karmazycji, która króluje wśród jubilerskich wzorów pierścionków. Owalny kształt sam w sobie jest jednym z najpiękniejszych form geometrycznych jakie są znane ludziom. Są na świecie rozmaite karmazycje. Od miniaturowych z kilkoma kamieniami oprawionymi dookoła jednego małego kamienia środkowego po duże, wielopoziomowe karmazycje z dużym kamieniem centralnym i mnóstwem mniejszych kamieni dookoła. Ten konkretnie nasz wzór, który nazwaliśmy GARBO jest optymalnym połączeniem kamienia środkowego z optymalnymi co do wielkości cyrkoniami umieszczonymi dookoła. Jest wyważony, subtelny i elegancki. Wszystkie nasze produkty ze złota są wykonane w próbie 585, również ten pierścionek. Sam fakt, że jest to tradycyjny kształt i klasyczna forma jest w tym przypadku tylko zaletą. Wzór ten jest naprawdę ponadczasowy i zawsze będzie się podobał nawet kolejnym pokoleniom. Przeplatają się w nim delikatność, misterność i elegancja przy jednoczesnym zachowaniu solidności i wytrzymałej konstrukcji. Finezyjne zastosowanie tradycyjnego rodzaju oprawy dodaje temu produktowi jubilerskiemu jeszcze więcej uroku. Sumienne wykonanie, rewelacyjnie dokładne wypolerowanie każdej powierzchni i staranność i zniuansowanie, z jaką został on stworzony dają znakomity efekt subtelności harmonii i równowagi.

Przed zakupem zdecyduj, którą wersję kolorystyczną kaminia środkowego chciałbyś otrzymać. Wystarczy podczas zakupu umieścić komentarz do zamówienia z prośbą o konkretny kolor.

Zalety pierścionków Sundiamore

Wykonane są z największą starannością z uwzględnieniem najnowocześniejszej technologii złotniczej. Dbałość o każdy szczegół i jakość zastosowanych materiałów daje pewność 100% satysfakcji. Wszystko zostało zrobione w Polsce, zbadane i ocechowane przez Państwowy Urząd Probierczy.

Większość oferty mamy dostępne OD RĘKI, zatem jeśli chciałbyś otrzymać nasz produkt w ciągu 24h, prosimy o pilny kontakt telefoniczny lub mailowy.

Podsumowanie

  • Pierścionek wykonany jest z najwyższą starannością według najlepszych standardów jakościowych.

  • Pierścionek jest zbadany przez Państwowy urząd Probierczy i potwierdzona jest jego próba złota.

  • Zmianę rozmiaru pierścionka gwarantujemy nawet 10 lat po dniu zakupu całkowicie bezpłatnie.

  • Otrzymujecie go Państwo w eleganckim opakowaniu wraz z paragonem fiskalnym lub fakturą.

Informacje o produkcie

Próba złota
585
Kolor złota
Żółte
Kamienie
Cyrkonie
Masa (g)
3.70
Czas realizacji
14 - 21 dni roboczych

Specyficzne odniesienia