Nowoczesny Złoty Pierścionek - SASHES - Pierścionki z cyrkoniami
  • Nowoczesny Złoty Pierścionek - SASHES - Pierścionki z cyrkoniami
  • Nowoczesny Złoty Pierścionek - SASHES - Pierścionki z cyrkoniami

Nowoczesny Złoty Pierścionek - SASHES

1 890,00 zł
Brutto
Rozmiar
QTY

100% secure payments
  Polityka bezpieczeństwa

(edytuj w module Customer Reassurance)

  Zasady dostawy

(edytuj w module Customer Reassurance)

  Zasady zwrotu

(edytuj w module Customer Reassurance)

Pierścionek SASHES

Ten wyjątkowo interesujący pierścionek, podobnie jak wszystkie nasze produkty ze złota jest w próbie 585. Jest to kształt, który powstał z zaplecionych ze sobą dwóch pasków w różnych odcieniach złota. Jeden przechodzi pod drugim, żeby potem wynurzyć się znowu na zewnątrz tworząc intrygującą konstrukcję. Przeplatanie jest formą łączenia, dlatego pierścionek ten zawiera w sobie trafną symbolikę dla różnych osobistych okazji, w których mógłby stanowić dobry rekwizyt. Ciekawa konstrukcja, jakość wykonania i gra symboli zaklęta w tym okazałym pierścionku - wszystko to sprawia, że pierścionek ten doskonale nadaje się na prezent na różne okazje, rocznice i okoliczności. Pierścionek ten wygląda interesująco i fantastycznie zdobi kobiecą dłoń. Przeplatanka złotych ścieżek przenikających się nawzajem z uwagi na interesujący efekt wizualny często przewija się w nowoczesnym wzornictwie jubilerskim. Solidny lecz subtelny, Modernistyczny i piękny - wszystko w jednym pierścionku.

Zalety pierścionków Sundiamore

Wykonane są z największą starannością z uwzględnieniem najnowocześniejszej technologii złotniczej. Dbałość o każdy szczegół i jakość zastosowanych materiałów daje pewność 100% satysfakcji. Wszystko zostało zrobione w Polsce, zbadane i ocechowane przez Państwowy Urząd Probierczy.

Większość oferty mamy dostępne OD RĘKI, zatem jeśli chciałbyś otrzymać nasz produkt w ciągu 24h, prosimy o pilny kontakt telefoniczny lub mailowy.

Zdjęcia

Zdjęcia naszych produktów są robione w różnym świetle, zatem odmiennie wyglądają kolory złota na kolejnych fotografiach. Dzięki temu możecie Państwo zobaczyć, jak w pierścionku o załamuje się światło i jaka jest jego linia.  Wszystkie nasze produkty złote są wykonywane z pięknego żółtego złota o pięknym jasnym odcieniu, podobnie jak wszystkie produkty jubilerskie doskonałej jakości.

Podsumowanie

  • Pierścionek wykonany jest z najwyższą starannością według najlepszych standardów jakościowych.

  • Pierścionek jest zbadany przez Państwowy urząd Probierczy i potwierdzona jest jego próba złota za pomocą mikro stempla wewnątrz pierścionka.

  • Zmianę rozmiaru tego pierścionka gwarantujemy nawet 10 lat po dniu zakupu całkowicie bezpłatnie.

  • Otrzymujecie go Państwo w eleganckim opakowaniu wraz z paragonem fiskalnym lub fakturą.

Informacje o produkcie

Próba złota
585
Kolor złota
Żółte
Kamienie
Bez kamieni
Masa (g)
5
Czas realizacji
14 - 21 dni roboczych

Specyficzne odniesienia