Pierścionek - WIKLIN 3 - Pierścionki z cyrkoniami
  • Pierścionek - WIKLIN 3 - Pierścionki z cyrkoniami
  • Pierścionek - WIKLIN 3 - Pierścionki z cyrkoniami
  • Pierścionek - WIKLIN 3 - Pierścionki z cyrkoniami

Pierścionek - WIKLIN 3

1 499,00 zł
Brutto
Rozmiar
QTY

100% secure payments
  Polityka bezpieczeństwa

(edytuj w module Customer Reassurance)

  Zasady dostawy

(edytuj w module Customer Reassurance)

  Zasady zwrotu

(edytuj w module Customer Reassurance)

WIKLIN 3

Niezwykły pierścionek w kształcie wijących się gałązek.  WIKLIN 3 to nazwa, która pasuje do niego, gdyż jest on skonstruowany na zasadzie skojarzeń z wyrobami z wikliny. Takie piękne rękodzieło nawiązuje do starych Polskich tradycji i do tego co bliskie wszystkim Polakom. Pierścionek ten budzi pozytywne uczucia i automatycznie powoduje radość u każdej osoby, która go obserwuje. Pięknie zdobi dłoń i intrygująco zwraca na siebie uwagę. Jest wyjątkowy i piękny. Pomimo, że ma delikatną konstrukcję, jest wytrzymały i wygląda okazale. Wszystkie nasze produkty ze złota są wykonane w próbie 585, również ten pierścionek. Przeplatają się w nim delikatność, subtelność, piękno i elegancja przy jednoczesnym zachowaniu solidności i wytrzymałej konstrukcji. Finezyjne zastosowanie tradycyjnego rodzaju oprawy w łapki wielu drobnych cyrkonii dodaje temu produktowi jubilerskiemu jeszcze więcej uroku. Sumienne wykonanie, rewelacyjnie dokładne wypolerowanie każdej powierzchni i staranność, z jaką został on stworzony dają znakomity efekt subtelności harmonii i równowagi.

Zalety pierścionków Sundiamore

Wykonane są z największą starannością z uwzględnieniem najnowocześniejszej technologii złotniczej. Dbałość o każdy szczegół i jakość zastosowanych materiałów daje pewność 100% satysfakcji. Wszystko zostało zrobione w Polsce, zbadane i ocechowane przez Państwowy Urząd Probierczy.

Większość oferty mamy dostępne OD RĘKI, zatem jeśli chciałbyś otrzymać nasz produkt w ciągu 24h, prosimy o pilny kontakt telefoniczny lub mailowy.

Zdjęcia

Zdjęcia naszych produktów są robione w różnym świetle, zatem odmiennie wyglądają kolory złota na kolejnych fotografiach. Dzięki temu możecie Państwo zobaczyć, jak w pierścionku o załamuje się światło i jaka jest jego linia.  Wszystkie nasze produkty złote są wykonywane z pięknego żółtego złota o pięknym jasnym odcieniu, podobnie jak wszystkie produkty jubilerskie doskonałej jakości.

Podsumowanie

  • Pierścionek wykonany jest z najwyższą starannością według najlepszych standardów jakościowych.

  • Pierścionek jest zbadany przez Państwowy urząd Probierczy i potwierdzona jest jego próba złota.

  • Zmianę rozmiaru pierścionka gwarantujemy nawet 10 lat po dniu zakupu całkowicie bezpłatnie.

  • Otrzymujecie go Państwo w eleganckim opakowaniu wraz z paragonem fiskalnym lub fakturą.

Informacje o produkcie

Próba złota
585
Kolor złota
Żółte
Kamienie
Cyrkonie
Masa (g)
4
Czas realizacji
14 - 21 dni roboczych

Specyficzne odniesienia