Pierścionek - WIKLIN - białe cyrkonie - Pierścionki z cyrkoniami
  • Pierścionek - WIKLIN - białe cyrkonie - Pierścionki z cyrkoniami

Pierścionek - WIKLIN - białe cyrkonie

1 190,00 zł
Brutto
Rozmiar
QTY

100% secure payments
  Polityka bezpieczeństwa

(edytuj w module Customer Reassurance)

  Zasady dostawy

(edytuj w module Customer Reassurance)

  Zasady zwrotu

(edytuj w module Customer Reassurance)

Pierścionek WIKLIN

Ten wyjątkowo interesujący pierścionek, podobnie jak wszystkie nasze produkty ze złota jest w próbie 585. Jest to kształt, który powstał według konstrukcji wiklinowych produktów, które są pieczołowicie zaplecione ręcznie tworząc często fantastyczne wzory. Ten pierścionek jest jakby  z gałązek wysadzanych  cyrkoniami w tradycyjnym, białym kolorze. pierścionek ten może stanowić również wymowną symbolikę, ponieważ wzory z wikliny są przeplatane niczym drogi, które czasem się łączą a czasem rozchodzą, żeby później znowu się połączyć. Nie można bać się symboliki, gdyż wszystkie romantyczne osoby ją lubią. Wszystko to sprawia, że pierścionek ten doskonale nadaje się na prezent na różne okazje, rocznice itp. okoliczności. Pierścionek ten wygląda interesująco i fantastycznie zdobi kobiecą dłoń. Przeplatanka złotych ścieżek z cyrkoniami z uwagi na interesujący efekt wizualny często przewija się w nowoczesnym wzornictwie jubilerskim. Solidny lecz subtelny, Modernistyczny i piękny - wszystko w jednym pierścionku.

Zalety pierścionków Sundiamore

Wykonane są z największą starannością z uwzględnieniem najnowocześniejszej technologii złotniczej. Dbałość o każdy szczegół i jakość zastosowanych materiałów daje pewność 100% satysfakcji. Wszystko zostało zrobione w Polsce, zbadane i ocechowane przez Państwowy Urząd Probierczy.

Większość oferty mamy dostępne OD RĘKI, zatem jeśli chciałbyś otrzymać nasz produkt w ciągu 24h, prosimy o pilny kontakt telefoniczny lub mailowy.

Zdjęcia

Zdjęcia naszych produktów są robione w różnym świetle, zatem odmiennie wyglądają kolory złota na kolejnych fotografiach. Dzięki temu możecie Państwo zobaczyć, jak w pierścionku o załamuje się światło i jaka jest jego linia.  Wszystkie nasze produkty złote są wykonywane z pięknego żółtego złota o pięknym jasnym odcieniu, podobnie jak wszystkie produkty jubilerskie doskonałej jakości.

Podsumowanie

  • Pierścionek wykonany jest z najwyższą starannością według najlepszych standardów jakościowych.

  • Pierścionek jest zbadany przez Państwowy urząd Probierczy i potwierdzona jest jego próba złota za pomocą mikro stempla wewnątrz pierścionka.

  • Zmianę rozmiaru tego pierścionka gwarantujemy nawet 10 lat po dniu zakupu całkowicie bezpłatnie.

  • Otrzymujecie go Państwo w eleganckim opakowaniu wraz z paragonem fiskalnym lub fakturą.

Informacje o produkcie

Próba złota
585
Kolor złota
Żółte
Kamienie
Cyrkonie
Masa (g)
2.9
Czas realizacji
14 - 21 dni roboczych

Specyficzne odniesienia