Klasyczny Pierścionek - KSIĘŻNICZKI - Pierścionki z cyrkoniami
  • Klasyczny Pierścionek - KSIĘŻNICZKI - Pierścionki z cyrkoniami
  • Klasyczny Pierścionek - KSIĘŻNICZKI - Pierścionki z cyrkoniami
  • Klasyczny Pierścionek - KSIĘŻNICZKI - Pierścionki z cyrkoniami

Klasyczny Pierścionek - KSIĘŻNICZKI

1 050,00 zł
Brutto
Rozmiar
QTY

100% secure payments
  Polityka bezpieczeństwa

(edytuj w module Customer Reassurance)

  Zasady dostawy

(edytuj w module Customer Reassurance)

  Zasady zwrotu

(edytuj w module Customer Reassurance)

Opis pierścionka

Pierścionek KSIĘŻNICZKI jak wszystkie nasze złote produkty, jest wykonany ze złota próby 585. Cały projekt skupiony jest na wydobyciu blasku z kamienia oprawionego na środku. Lecz również cyrkonie oprawione na obrączce pierścionka blisko korony dają mnóstwo uroku i dodają finezji. Smukłe części całej konstrukcji koncentrują się ku górze aby zwrócić uwagę na skrzącą się środkową cyrkonię i jej piękny brylantowy blask. Solidnie oprawiony kamień daje gwarancję, że zawsze będzie cieszył oko obdarowanej tym pierścionkiem osoby jak również zawsze będzie zachwycał swym wyglądem zdobiąc dłoń, którą będzie upiększał. Pierścionek ten ma wygląd klasycznego pierścionka zaręczynowego ale nadaje się również na inne okazje jako doskonały prezent. Prostota przy jednoczesnej dbałości o szczegóły wywołują klasyczny zachwyt oraz interesujący efekt wizualny.  Sumienne wykonanie tego pierścionka, piękne i lśniące cyrkonie, rewelacyjnie dokładne wypolerowanie każdej powierzchni i staranność, z jaką został on stworzony dają znakomity efekt subtelności harmonii oraz klasyczny, tradycyjny wygląd. Solidny lecz subtelny, klasyczny i piękny - wszystko w jednym pierścionku.

Zalety pierścionków Sundiamore

Wykonane są z największą starannością z uwzględnieniem najnowocześniejszej technologii złotniczej. Dbałość o każdy szczegół i jakość zastosowanych materiałów daje pewność 100% satysfakcji. Wszystko zostało zrobione w Polsce, zbadane i ocechowane przez Państwowy Urząd Probierczy.

Większość oferty mamy dostępne OD RĘKI, zatem jeśli chciałbyś otrzymać nasz produkt w ciągu 24h, prosimy o pilny kontakt telefoniczny lub mailowy.

Podsumowanie

  • Pierścionek wykonany jest z najwyższą starannością według najlepszych standardów jakościowych.

  • Pierścionek jest zbadany przez Państwowy urząd Probierczy i potwierdzona jest jego próba złota za pomocą mikro stempla wewnątrz pierścionka.

  • Zmianę rozmiaru tego pierścionka gwarantujemy nawet 10 lat po dniu zakupu całkowicie bezpłatnie.

  • Otrzymujecie go Państwo w eleganckim opakowaniu wraz z paragonem fiskalnym lub fakturą.

Informacje o produkcie

Próba złota
585
Kolor złota
Żółte
Kamienie
Cyrkonie
Masa (g)
2.4
Czas realizacji
14 - 21 dni roboczych

Specyficzne odniesienia