Pierścionek - VALENTINE - Pierścionki z cyrkoniami
  • Pierścionek - VALENTINE - Pierścionki z cyrkoniami
  • Pierścionek - VALENTINE - Pierścionki z cyrkoniami
  • Pierścionek - VALENTINE - Pierścionki z cyrkoniami

Pierścionek - VALENTINE

770,00 zł
Brutto
Rozmiar
QTY

100% secure payments
  Polityka bezpieczeństwa

(edytuj w module Customer Reassurance)

  Zasady dostawy

(edytuj w module Customer Reassurance)

  Zasady zwrotu

(edytuj w module Customer Reassurance)

Opis pierścionka

Wszystkie nasze produkty ze złota są wykonane w próbie 585,  ten pierścionek również. Serduszka to ulubiony motyw projektantów biżuterii. Czasem naszych projektantów ponosi do tego stopnia, że z niepohamowaną przyjemnością i rozmachem umieszczają serduszka gdzie się da. W tym przypadku efekt jest olśniewający. Nasycenie pozytywnej symboliki w tym pierścionku sprawia, że nie pozostają żadne wątpliwości:) Przeplatają się w nim delikatność, subtelność i elegancja przy jednoczesnym zachowaniu solidności i wytrzymałej konstrukcji. Solidne i nowoczesne zastosowanie modernistycznego rodzaju oprawy kamienia dodaje temu produktowi jubilerskiemu jeszcze więcej uroku. Nowoczesne profilowanie sprawia, że wygląda nowatorsko a jednocześnie tradycyjnie i solidnie. Sumienne wykonanie tego pierścionka, piękna i lśniąca cyrkonia, rewelacyjnie dokładne wypolerowanie każdej powierzchni i staranność, z jaką został on stworzony dają znakomity efekt subtelności harmonii i równowagi. Solidny lecz subtelny, Modernistyczny i piękny - wszystko w jednym pierścionku.

Zalety pierścionków Sundiamore

Wykonane są z największą starannością z uwzględnieniem najnowocześniejszej technologii złotniczej. Dbałość o każdy szczegół i jakość zastosowanych materiałów daje pewność 100% satysfakcji. Wszystko zostało zrobione w Polsce, zbadane i ocechowane przez Państwowy Urząd Probierczy.

Większość oferty mamy dostępne OD RĘKI, zatem jeśli chciałbyś otrzymać nasz produkt w ciągu 24h, prosimy o pilny kontakt telefoniczny lub mailowy.

Podsumowanie

  • Pierścionek wykonany jest z najwyższą starannością według najlepszych standardów jakościowych.

  • Pierścionek jest zbadany przez Państwowy urząd Probierczy i potwierdzona jest jego próba złota za pomocą mikro stempla wewnątrz pierścionka.

  • Zmianę rozmiaru tego pierścionka gwarantujemy nawet 10 lat po dniu zakupu całkowicie bezpłatnie.

  • Otrzymujecie go Państwo w eleganckim opakowaniu wraz z paragonem fiskalnym lub fakturą.

Informacje o produkcie

Próba złota
585
Kolor złota
Żółte
Kamienie
Cyrkonie
Masa (g)
1.7
Czas realizacji
14 - 21 dni roboczych

Specyficzne odniesienia