Klasyczny Pierścionek z Brylantem - 4LOVE - Pierścionki z brylantami
  • Klasyczny Pierścionek z Brylantem - 4LOVE - Pierścionki z brylantami

Klasyczny Pierścionek z Brylantem - 4LOVE

3 200,00 zł
Brutto
Rozmiar
QTY

100% secure payments
  Polityka bezpieczeństwa

(edytuj w module Customer Reassurance)

  Zasady dostawy

(edytuj w module Customer Reassurance)

  Zasady zwrotu

(edytuj w module Customer Reassurance)

Pierścionek 4LOVE

Jeżeli szukasz pierścionka z brylantem, który wywoła duże wrażenie, będzie zawsze się Jej podobał i wprost olśni swym blaskiem, to właśnie jesteś na właściwej stronie! Pierścionek 4LOVE jest wykonany z tradycyjnego, żółtego złota próby 585. (Na życzenie wykonujemy go również z białego złota). Diament jest bardzo solidnie umocowany w cztery solidne krapy, które tworzą niezwykle mocną oprawę trzymającą solidnie najcenniejszy klejnot - czyli ten Piękny Brylant. Dzięki specjalnej konstrukcji odsłaniającej boki i spód kamienia, diament ten jest bardzo dobrze doświetlony z każdej strony i pięknie lśni odbijając nawet w najsłabszym oświetleniu każde promienie światła, które do niego docierają. Pierścionek jest subtelny, lecz nie nazbyt skromny. Klasyczna forma sprawia, że zawsze jest to trafiony prezent, który na pewno się spodoba. Blask i piękno tego kamienia zadowolą nawet najbardziej wymagającą osobę. Z tych i innych powodów pierścionek ten doskonale nadaje się na różne okazje a zwłaszcza na zaręczyny. Bez względu na okoliczności i okazję jest to idealny prezent dla każdej kochanej Kobiety.

Zalety pierścionków Sundiamore

Wykonane są z największą starannością z uwzględnieniem najnowocześniejszej technologii złotniczej. Dbałość o każdy szczegół i jakość zastosowanych materiałów w tym kamieni szlachetnych, daje pewność i 100% satysfakcji. Wyrób ten został wykonany w Polsce oraz zbadany i ocechowany przez Państwowy Urząd Probierczy. 

Większość oferty mamy dostępne OD RĘKI, zatem jeśli chciałbyś otrzymać nasz produkt w ciągu 24h, prosimy o pilny kontakt telefoniczny lub mailowy.

Podsumowanie

  • Pierścionek wykonany jest z najwyższą starannością według najlepszych standardów jakościowych.

  • Pierścionek jest zbadany i ocechowany przez Państwowy urząd Probierczy, czym potwierdzona jest jego próba złota. Dodajemy również certyfikat autentyczności diamentu.

  • Zmianę rozmiaru pierścionka gwarantujemy nawet 10 lat po dniu zakupu całkowicie bezpłatnie.

  • Dodajemy wspaniałe drewniane opakowanie ze skórzanym ekskluzywnym wnętrzem, dzięki czemu oszczędzasz dodatkowo 30zł! 

PRY-12

Informacje o produkcie

Próba złota
585
Kolor złota
Żółte
Kamienie
Diament naturalny - Brylant Si
Masa kamieni
0.25 ct
Kolor brylantu
H
Masa (g)
3
Czas realizacji
14 - 21 dni roboczych

Specyficzne odniesienia