Pierścionek ALLIKIA z Brylantami - Pierścionki z brylantami
  • Pierścionek ALLIKIA z Brylantami - Pierścionki z brylantami
  • Pierścionek ALLIKIA z Brylantami - Pierścionki z brylantami
  • Pierścionek ALLIKIA z Brylantami - Pierścionki z brylantami
  • Pierścionek ALLIKIA z Brylantami - Pierścionki z brylantami
  • Pierścionek ALLIKIA z Brylantami - Pierścionki z brylantami

Pierścionek ALLIKIA z Brylantami

39 900,00 zł
Brutto
Rozmiar
QTY

100% secure payments
  Polityka bezpieczeństwa

(edytuj w module Customer Reassurance)

  Zasady dostawy

(edytuj w module Customer Reassurance)

  Zasady zwrotu

(edytuj w module Customer Reassurance)

Pierścionek ALLIKIA

Jeżeli jesteś miłośnikiem brylantów, lub znasz osobę, która je naprawdę doceni, ten pierścionek jest doskonałym kierunkiem do rozważenia tak ekskluzywnego i dostojnego zakupu. Stworzyliśmy go z myślą o osobach, które doceniają te pięknie skrzące się kamienie, najtwardsze minerały, które prócz swej ogromnej odporności na ścieranie  mają wspaniałe właściwości odbijania światła zwane w żargonie jubilerów brylancją. Korona pierścionka jest skonstruowana w taki sposób, aby jak najlepiej doświetlić te wspaniałe diamenty. Wszystkie są mocno i pewnie oprawione zarówno w samej koronie pierścionka jak również na jego obręczach, w sposób trwały i solidny lecz nie przekraczający granicy subtelności i delikatności. Skonstruowaliśmy go w zupełnie nowatorski sposób w dziedzinie jubilerstwa, korzystając z dobrych doświadczeń konstruktorów technologicznych z innych dziedzin. Pierścionek ten powstał z pominięciem kłopotliwych technologii jubilerskich takich jak proces lutowania czy spawania. Za to połączenia są wykonane za pomocą trwałych nitów podobnie jak konstrukcje lotnicze. Dzięki temu  Pierścionek ten jest naprawdę piękny, intrygujący i ekskluzywny ale jednocześnie wytrzymały i bardzo trwały jak na swoją delikatną formę. Idealne proporcje dają zdumiewający efekt wizualny. Całość wygląda olśniewająco i wytwornie oraz zawiera nutkę ekstrawagancji. Solidność, elegancja i ekstrawagancki styl są przewodnim mottem które cechuje konstrukcja tego pierścionka. Można do niego, do kompletu dokupić oddzielnie również obrączki z serii WINSLET. Na ostatnim zdjęcie jest przykładowy zestaw (obrączki WINSLET nie wchodzą w skład tej oferty). Jest to dobry sposób na przyszłość, na rozbudowę swojej własnej kolekcji ekskluzywnej biżuterii, która będzie stanowiła komplet i kontynuację już posiadanych własnych klejnotów. Kupując taki prezent nie masz już problemu z wybraniem doskonałego prezentu na następną okazję! Kolejna obrączka WINSLET to perfekcyjny wybór dla osoby, która już posiada ten zdumiewający pierścionek. Polecamy ten lub inny taki pierścionek w wersji bardziej ekonomicznej.

Zalety pierścionków Sundiamore

Wykonane są z największą starannością z uwzględnieniem najnowocześniejszej technologii złotniczej. Dbałość o każdy szczegół i jakość zastosowanych materiałów daje pewność 100% satysfakcji. Wszystko zostało zrobione w Polsce, zbadane i ocechowane przez Państwowy Urząd Probierczy.

Większość oferty mamy dostępne OD RĘKI, zatem jeśli chciałbyś otrzymać nasz produkt w ciągu 24h, prosimy o pilny kontakt telefoniczny lub mailowy.

Podsumowanie

  • Pierścionek wykonany jest z najwyższą starannością według najlepszych standardów jakościowych.

  • Pierścionek jest zbadany przez Państwowy urząd Probierczy i potwierdzona jest jego próba złota.

  • Zmianę rozmiaru pierścionka gwarantujemy nawet 10 lat po dniu zakupu całkowicie bezpłatnie.

  • Otrzymujecie go Państwo w eleganckim opakowaniu wraz z certyfikatem poświadczającym walory oprawionego w nim diamentu.

1.7CT.ALLIKIA.001

Informacje o produkcie

Próba złota
585
Kolor złota
Białe
Kamienie
Brylanty Vs
Masa kamieni
1.70 ct
Kolor brylantu
G
Masa (g)
5
Czas realizacji
14 - 21 dni roboczych
Zadatek
Przy wyborze płatności 'za pobraniem' wymagamy zaliczki na konto w wysokości 1000zł

Specyficzne odniesienia