JOLIE - Pierścionek z Diamentami - Pierścionki z brylantami
  • JOLIE - Pierścionek z Diamentami - Pierścionki z brylantami
  • JOLIE - Pierścionek z Diamentami - Pierścionki z brylantami

JOLIE - Pierścionek z Diamentami

65 000,00 zł
Brutto
Rozmiar
QTY

100% secure payments
  Polityka bezpieczeństwa

(edytuj w module Customer Reassurance)

  Zasady dostawy

(edytuj w module Customer Reassurance)

  Zasady zwrotu

(edytuj w module Customer Reassurance)

Pierścionek JOLIE

Jeżeli szukasz ekskluzywnego pierścionka z diamentami, który wywoła duże wrażenie, będzie zawsze się Jej podobał i wprost olśni swym blaskiem, to właśnie jesteś na właściwej stronie! Pierścionek JOLIE jest wykonany z białego złota próby 750. (Na życzenie wykonujemy go również z żółtego złota). Nazwaliśmy go tak od imienia pięknej aktorki, która otrzymała podobny klejnot od swojego równie sławnego narzeczonego na zaręczyny. Diamenty w tym pierścionku są bardzo solidnie umocowane a jednak oprawa nie przesłania piękna tych szlachetnych kamieni. Dzięki specjalnej konstrukcji diamenty te są bardzo dobrze doświetlone z każdej strony i pięknie lśnią odbijając nawet w najsłabszym oświetleniu każde promienie, które do nich docierają. Pierścionek jest jednocześnie subtelny, lecz nie nazbyt skromny. Nowoczesna i znana na całym świecie forma tego pierścionka sprawia, że zawsze jest to trafiony prezent, który na pewno się Jej spodoba. Blask i piękno tych kamieni zadowolą nawet najbardziej wymagającą osobę. Z tych i innych powodów pierścionek ten doskonale nadaje się na różne okazje a zwłaszcza na zaręczyny. Bez względu na okoliczności jest to idealny prezent dla każdej kochanej Kobiety.

Zalety pierścionków Sundiamore

Wykonane są z największą starannością z uwzględnieniem najnowocześniejszej technologii złotniczej. Dbałość o każdy szczegół i jakość zastosowanych materiałów w tym kamieni szlachetnych, daje pewność i 100% satysfakcji. Wyrób ten został wykonany w Polsce oraz zbadany i ocechowany przez Państwowy Urząd Probierczy. 

Większość oferty mamy dostępne OD RĘKI, zatem jeśli chciałbyś otrzymać nasz produkt w ciągu 24h, prosimy o pilny kontakt telefoniczny lub mailowy.

Podsumowanie

  • Pierścionek wykonany jest z najwyższą starannością według najlepszych standardów jakościowych.

  • Pierścionek jest zbadany i ocechowany przez Państwowy urząd Probierczy, czym potwierdzona jest jego próba złota. Dodajemy również certyfikat autentyczności diamentu.

  • Zmianę rozmiaru pierścionka gwarantujemy nawet 10 lat po dniu zakupu całkowicie bezpłatnie.

  • Dodajemy wspaniałe drewniane opakowanie ze skórzanym ekskluzywnym wnętrzem, dzięki czemu oszczędzasz dodatkowo 30zł! 

Q-ART.01

Informacje o produkcie

Próba złota
750
Kolor złota
Białe
Kamienie
Diamenty Vs/G o szlifie Szmaragdowym i baguett
Masa kamieni
2.5 ct
Kolor brylantu
G
Masa (g)
4
Masa (g)
4
Czas realizacji
14 - 21 dni roboczych
Czas realizacji
14 - 30 dni roboczych

Specyficzne odniesienia