Pierścionek ALFA WHITE z brylantem - Pierścionki z brylantami
  • Pierścionek ALFA WHITE z brylantem - Pierścionki z brylantami
  • Pierścionek ALFA WHITE z brylantem - Pierścionki z brylantami

Pierścionek ALFA WHITE z brylantem

9 950,00 zł
Brutto
Rozmiar
QTY

100% secure payments
  Polityka bezpieczeństwa

(edytuj w module Customer Reassurance)

  Zasady dostawy

(edytuj w module Customer Reassurance)

  Zasady zwrotu

(edytuj w module Customer Reassurance)

Pierścionek ALFA WHITE

Jeżeli jesteś miłośniczką lub miłośnikiem diamentów, albo znasz osobę, która je naprawdę doceni, ten pierścionek jest doskonałym kierunkiem do rozważenia tak ekskluzywnego i dostojnego zakupu. Stworzyliśmy go z myślą o osobach, które doceniają te pięknie skrzące się kamienie, najtwardsze minerały, które prócz swej ogromnej odporności na ścieranie  mają wspaniałe właściwości odbijania światła zwane potocznie brylancją. Ten pierścionek to nietuzinkowa forma obliczona na to, aby wydobyć z diamentu jak najwięcej światła, blasku i doskonałego efektu. Oprawa ta kryje w sobie tę diamentową tajemnicę. Pierścionek ten jest wykonany perfekcyjnie, dlatego pomimo prostej, minimalistycznej w swej formie konstrukcji robi ogromne wrażenie. Bez przesady można o nim powiedzieć, że jest intrygujący, nowoczesny i piękny w swojej nieskomplikowanej formie. Im prostszy jest pierścionek, tym wymaga od złotnika więcej uwagi, gdyż nie da się przykryć żadnych niedociągnięć czy braku zachowania proporcji jakimiś elementami, które odwracają uwagę. W takim pierścionku liczy się czysta forma i precyzja wykonania. Dlatego właśnie możemy polecić ten pierścionek wszystkim miłośniczkom doskonałych prostych i czystych form jubilerskich. Doskonale nadaje się na zaręczyny i inne wzniosłe i ważne okazje.

Zalety pierścionków Sundiamore

Wykonane są z największą starannością z uwzględnieniem najnowocześniejszej technologii złotniczej. Dbałość o każdy szczegół i jakość zastosowanych materiałów daje pewność 100% satysfakcji. Wszystko zostało zrobione w Polsce, zbadane i ocechowane przez Państwowy Urząd Probierczy.

Większość oferty mamy dostępne OD RĘKI, zatem jeśli chciałbyś otrzymać nasz produkt w ciągu 24h, prosimy o pilny kontakt telefoniczny lub mailowy.

Podsumowanie

  • Pierścionek wykonany jest z najwyższą starannością według najlepszych standardów jakościowych.

  • Pierścionek jest zbadany przez Państwowy urząd Probierczy i potwierdzona jest jego próba złota.

  • Zmianę rozmiaru pierścionka gwarantujemy nawet 10 lat po dniu zakupu całkowicie bezpłatnie.

  • Otrzymujecie go Państwo w eleganckim opakowaniu wraz z certyfikatem poświadczającym walory oprawionego w nim diamentu.

P.ALFA.W.01

Informacje o produkcie

Próba złota
585
Kolor złota
Białe
Kamienie
Diament naturalny - Brylant Si
Masa kamieni
0.45 ct
Kolor brylantu
G
Masa (g)
4
Czas realizacji
14 - 21 dni roboczych
Zadatek
Przy wyborze płatności 'za pobraniem' wymagamy zaliczki na konto w wysokości 1000zł

Specyficzne odniesienia