Nowoczesne Obrączki Ślubne - INFINITY - Obrączki ślubne
 • Nowoczesne Obrączki Ślubne - INFINITY - Obrączki ślubne
 • Nowoczesne Obrączki Ślubne - INFINITY - Obrączki ślubne
 • Nowoczesne Obrączki Ślubne - INFINITY - Obrączki ślubne
 • Nowoczesne Obrączki Ślubne - INFINITY - Obrączki ślubne

Nowoczesne Obrączki Ślubne - INFINITY

2 700,00 zł
Brutto
Rozmiar męskiej
Rozmiar damskiej
Próba złota
QTY

100% secure payments
  Polityka bezpieczeństwa

(edytuj w module Customer Reassurance)

  Zasady dostawy

(edytuj w module Customer Reassurance)

  Zasady zwrotu

(edytuj w module Customer Reassurance)

Obrączki INFINITY

Obrączki INFINITY zdążyły już zagościć na wielu uroczystościach zaślubin jako główny rekwizyt. Dlatego tym razem oferujemy je w tradycyjnym, żółtym odcieniu złota. Jest to zatem subtelne połączenie tradycji z nowoczesnym designem. Obrączki są nowoczesne, odważnie zaprojektowane i niespotykane lecz dzięki temu, że  wykonane są z żółtego złota uzyskujemy efekt finezyjnego połączenia dwóch trendów, które mogą się wzajemnie uzupełniać.  Wszystkie obrączki z naszej kolekcji są wykonane w tradycyjny sposób, w naszej manufakturze złotniczej, jednak według nowoczesnego i modnego wzornictwa. Dlatego zarówno te jak i inne obrączki ślubne,  to znakomity wybór na tak doniosłą, ważną i pamiętną uroczystość jak dzień zaślubin. Konstrukcja ich oparta jest o kształt, który jest symbolem nieskończoności. Nieco rozciągnięty i zawoalowany, ale wprawne oko dostrzeże to bez problemu. Poza tym kolejną zaletą jest, że obrączki świetnie układają się z pierścionkiem zaręczynowym. Korona pierścionka doskonale wpasowuje się w przewężenie obrączek. Obie obrączki lśnią pięknym odcieniem tradycyjnego, żółtego złota, błyszczą i mają trwałe zalety dzięki naszym tradycyjnym technologiom. Dodatkowo dla wygody i komfortu naszych Klientów wewnętrzna powierzchnia obrączek jest wprofilowana soczewkowo.

Soczewkowe wyprofilowanie wewnątrz obrączek

Mając wieloletnie doświadczenie w branży jubilerskiej, w Sundiamore doszliśmy do wniosku, że praktycznie każdy wyrób jubilerski noszony na palcach powinien być nie tylko efektowny ale także wygodny w noszeniu i nie powodować żadnych skutków ubocznych po dłuższym użytkowaniu. Dlatego właśnie oferowane przez nas obrączki mają soczewkowe wykończenie wewnętrznej powierzchni. Poniżej znajduje się obrazek, który ma na celu pokazać, co dla Państwa oznacza soczewkowe wyprofilowanie wewnętrznej powierzchni obrączek, która bezpośrednio dotyka do skóry i ma z nią bezustanny kontakt.

Zalety Obrączek Soczewkowych

Dzięki temu, że powierzchnia wewnętrzna obrączek jest soczewkowa, skóra nie jest narażona na odparzanie się. Powietrze dostaje się do przestrzeni pomiędzy skórą a obrączką i dzięki temu odczuwa się niebywały komfort i jednocześnie wygodę w noszeniu. Niektóre osoby mają zwyczaj noszenia obrączek ślubnych bezustannie, nawet w czasie snu. Dlatego obrączki zamówione w Sundiamore są najpewniejszym i najodpowiedniejszym wyborem, ponieważ mają przemyślaną konstrukcję oraz idealny kształt zapewniający komfort przez cały czas.

 

Najczęstszym pytaniem dotyczącym obrączek soczewkowych jest: "czy nie ma ryzyka, że będzie spadać z palca?" Oczywiście zdarza się, że od czasu do czasu ktoś gubi obrączkę, jednak zwykle jest to obrączka tradycyjna, płaska wewnątrz. Jest to naprawdę smutne zdarzenie dla młodej pary. Dzieje się tak dlatego, że obrączki płaskie wewnątrz mają ostre krawędzie, więc podczas mierzenia rozmiaru pary kierują się również dyskomfortem powstałym przy zakładaniu takiej tradycyjnej obrączki. Nasze obrączki mają natomiast gładkie krawędzie i nie powodują podrażnień przy zakładaniu i noszeniu więc klienci decydują się zwykle na rozmiar, który jest dla nich idealny do komfortowego użytkowania. Dlatego przykładamy staranną uwagę do przygotowania rozmiaru. Dodatkowo oferujemy bezpłatną usługę zmiany rozmiaru przez 10 lat od dnia zakupu jak również bezpłatne akcesorium do mierzenia palców.

Dlaczego Obrączki Sundiamore?

 • Obrączki wykonane są z najwyższą starannością według najlepszych standardów jakościowych.

 • Obrączki mają soczewkowe wykończenie wewnętrznej powierzchni, co gwarantuje niesamowity komfort w noszeniu i użytkowaniu.

 • Obrączki są zbadane i ocechowane przez Państwowy urząd Probierczy.

 • Zmiana rozmiarów obrączek będzie możliwa nawet 10 lat od dnia zakupu całkowicie bezpłatnie. Również grawerowanie wewnątrz daty ślubu oraz imion - gratis!

 • Akcesorium do mierzenia palców wysyłamy gratis po dokonaniu przelewu.

   

SUN265-Ż-5

Specyficzne odniesienia