Obrączki Ślubne - NUBI - Obrączki ślubne
  • Obrączki Ślubne - NUBI - Obrączki ślubne
  • Obrączki Ślubne - NUBI - Obrączki ślubne
  • Obrączki Ślubne - NUBI - Obrączki ślubne
  • Obrączki Ślubne - NUBI - Obrączki ślubne

Obrączki Ślubne - NUBI

2 925,00 zł
Brutto
Rozmiar męskiej
Rozmiar damskiej
Próba złota
QTY

100% secure payments
  Polityka bezpieczeństwa

(edytuj w module Customer Reassurance)

  Zasady dostawy

(edytuj w module Customer Reassurance)

  Zasady zwrotu

(edytuj w module Customer Reassurance)

Obrączki NUBI

Obrączki z różowego białego i żółtego złota gustowne i intrygujące. Kompozycja dla osób lubiących atmosferę tajemniczości i oryginalne rozwiązania. Trzy kolory złota, które połączone są ze sobą na styku linii przechodzącej przez cały okrąg każdej obrączki. Białe złoto połączone z żółtym nie tylko wspaniale wygląda i pasuje do każdej biżuterii, którą można nosić razem z obrączką. W środkowym miejscu każdej obrączki umieściliśmy subtelny i elegancki pasek z modnego, różowego złota.  Kompozycja taka dodaje obrączkom nutkę wytworności i przepychu przy zachowaniu umiarkowanego stylu. Dodatkowo dla wygody i komfortu naszych Klientów wewnętrzna powierzchnia obrączek jest wykonana w technologii  Comfort Inside* czyli jest wyprofilowana soczewkowo.

Soczewkowe wyprofilowanie wewnątrz obrączek

Mając wieloletnie doświadczenie w branży jubilerskiej, w Sundiamore doszliśmy do wniosku, że praktycznie każdy wyrób jubilerski noszony na palcach powinien być nie tylko efektowny ale także wygodny w noszeniu i nie powodować żadnych skutków ubocznych po dłuższym użytkowaniu. Dlatego właśnie oferowane przez nas obrączki mają soczewkowe wykończenie wewnętrznej powierzchni. Poniżej znajduje się obrazek, który ma na celu pokazać, co la nas oznacza soczewkowe wyprofilowanie wewnętrznej powierzchni obrączek, która bezpośrednio dotyka do skóry i ma z nią bezustanny kontakt.

Zalety Obrączek Soczewkowych

Dzięki temu, że powierzchnia wewnętrzna obrączek jest soczewkowa, skóra nie jest narażona na odparzanie się. Powietrze dostaje się do przestrzeni pomiędzy skórą a obrączką i dzięki temu odczuwa się niebywały komfort i jednocześnie wygodę w noszeniu. Niektóre osoby mają zwyczaj noszenia obrączek ślubnych bezustannie, nawet w czasie snu. Dlatego obrączki zamówione w Sundiamore są najpewniejszym i najodpowiedniejszym wyborem, ponieważ mają przemyślaną konstrukcję oraz idealny kształt zapewniający komfort przez cały czas.

 

Najczęstszym pytaniem dotyczącym obrączek soczewkowych jest: "czy nie ma ryzyka, że będzie spadać z palca?" Oczywiście zdarza się, że od czasu do czasu ktoś gubi obrączkę, jednak zwykle jest to obrączka tradycyjna, płaska wewnątrz. Jest to naprawdę smutne zdarzenie dla młodej pary. Dzieje się tak dlatego, że obrączki płaskie wewnątrz mają ostre krawędzie, więc pary podczas mierzenia rozmiaru kierują się również dyskomfortem powstałym przy zakładaniu takiej tradycyjnej obrączki. Nasze obrączki mają natomiast gładkie krawędzie i nie powodują podrażnień przy zakładaniu i noszeniu więc klienci decydują się zwykle na rozmiar, który jest dla nich idealny do komfortowego noszenia. Dlatego przykładamy staranną uwagę do przygotowania rozmiaru. Dodatkowo oferujemy bezpłatną usługę zmiany rozmiaru przez 10 lat od dnia zakupu.

Dlaczego Obrączki Sundiamore?

  • Obrączki wykonane są z najwyższą starannością według najlepszych standardów jakościowych.

  • Obrączki mają soczewkowe wykończenie wewnętrznej powierzchni, co gwarantuje niesamowity komfort w noszeniu i użytkowaniu.

  • Obrączki są zbadane i ocechowane przez Państwowy urząd Probierczy. Do kompletu obrącek dołączony jest certyfikat jakości diamentu.

  • Zmiana rozmiarów obrączek będzie możliwa nawet 10 lat od dnia zakupu całkowicie bezpłatnie. Również grawerowanie wewnątrz daty ślubu oraz imion - gratis!

     

SUN092-ZBRBZ

Specyficzne odniesienia