Obrączki z brylantami ORBITY SERCA z białego złota - Obrączki ślubne
  • Obrączki z brylantami ORBITY SERCA z białego złota - Obrączki ślubne
  • Obrączki z brylantami ORBITY SERCA z białego złota - Obrączki ślubne
  • Obrączki z brylantami ORBITY SERCA z białego złota - Obrączki ślubne
  • Obrączki z brylantami ORBITY SERCA z białego złota - Obrączki ślubne

Obrączki z brylantami ORBITY SERCA z białego złota

3 375,00 zł
Brutto
Rozmiar męskiej
Rozmiar damskiej
Próba złota
QTY

100% secure payments
  Polityka bezpieczeństwa

(edytuj w module Customer Reassurance)

  Zasady dostawy

(edytuj w module Customer Reassurance)

  Zasady zwrotu

(edytuj w module Customer Reassurance)

Obrączki ORBITY SERCA

Obrączki ORBITY SERCA z białego złota To naprawdę efektowne, piękne, pokaźne i gustowne elementy biżuterii. Biżuteria ślubna tej klasy jest naprawdę piękna i stylowa oraz wręcz widowiskowa. Obrączki te wyglądają zjawiskowo, co  podkreślają również oprawione w damską obrączkę brylanty, które biegną dookoła kobiecej obrączki, w równych odstępach po 5szt na każdej orbicie Podkreślają piękno kobiecej dłoni i zdobią j swym blaskiem. W sumie 10 brylantów to również liczba, która symbolizuje pełnię. Trafny symbol udanego związku. Obrączki te są tak fantastyczne, że nie dają zapomnieć o tym najważniejszym dniu, czyli dniu, w którym nowożeńcy zawiązują swoją małą wspólnotę na całe życie. Są one wykonane ze złota próby 585. Są płaskie od zewnątrz. Mają nietuzinkowy, efektowny kształt i wymiar. Przez to, że są dość szerokie - mają 6mm, wyglądają majestatycznie, olśniewająco i efektownie. Są one zatem trafnym symbolem sięgania po najlepsze w życiu rzeczy, osiągania wspólnie wielkich celów, zdobywania świata, rozwoju w zgodzie i harmonii. Fantastyczny początek w ekskluzywnym wydaniu! Dodatkowo dla wygody i komfortu naszych Klientów wewnętrzna powierzchnia obrączek jest wyprofilowana soczewkowo.

Żeby wybrać swoją opcję kolorystyczną należy do nas napisać podczas składania zamówienia.

Soczewkowe wyprofilowanie wewnątrz obrączek

Mając wieloletnie doświadczenie w branży jubilerskiej, w Sundiamore doszliśmy do wniosku, że praktycznie każdy wyrób jubilerski noszony na palcach powinien być nie tylko efektowny ale także wygodny w noszeniu i nie powodować żadnych skutków ubocznych po dłuższym użytkowaniu. Dlatego właśnie oferowane przez nas obrączki mają soczewkowe wykończenie wewnętrznej powierzchni. Poniżej znajduje się obrazek, który ma na celu pokazać, co dla Państwa oznacza soczewkowe wyprofilowanie wewnętrznej powierzchni obrączek, która bezpośrednio dotyka do skóry i ma z nią bezustanny kontakt.

Zalety Obrączek Soczewkowych

Dzięki temu, że powierzchnia wewnętrzna obrączek jest soczewkowa, skóra nie jest narażona na odparzanie się. Powietrze dostaje się do przestrzeni pomiędzy skórą a obrączką i dzięki temu odczuwa się niebywały komfort i jednocześnie wygodę w noszeniu. Niektóre osoby mają zwyczaj noszenia obrączek ślubnych bezustannie, nawet w czasie snu. Dlatego obrączki zamówione w Sundiamore są najpewniejszym i najodpowiedniejszym wyborem, ponieważ mają przemyślaną konstrukcję oraz idealny kształt zapewniający komfort przez cały czas.

Najczęstszym pytaniem dotyczącym obrączek soczewkowych jest: "czy nie ma ryzyka, że będzie spadać z palca?" Oczywiście zdarza się, że od czasu do czasu ktoś gubi obrączkę, jednak zwykle jest to obrączka tradycyjna, płaska wewnątrz. Jest to naprawdę smutne zdarzenie dla młodej pary. Dzieje się tak dlatego, że obrączki płaskie wewnątrz mają ostre krawędzie, więc pary podczas mierzenia rozmiaru kierują się również dyskomfortem powstałym przy zakładaniu takiej tradycyjnej obrączki. Nasze obrączki mają natomiast gładkie krawędzie i nie powodują podrażnień przy zakładaniu i noszeniu więc klienci decydują się zwykle na rozmiar, który jest dla nich idealny do komfortowego noszenia. Dlatego przykładamy staranną uwagę do przygotowania rozmiaru. Dodatkowo oferujemy bezpłatną usługę zmiany rozmiaru przez 10 lat od dnia zakupu.

Dlaczego Obrączki Sundiamore?

  • Obrączki wykonane są z najwyższą starannością według najlepszych standardów jakościowych.

  • Obrączki mają soczewkowe wykończenie wewnętrznej powierzchni, co gwarantuje niesamowity komfort w noszeniu i użytkowaniu.

  • Obrączki są zbadane i ocechowane przez Państwowy urząd Probierczy.

  • Zmiana rozmiarów obrączek będzie możliwa nawet 10 lat od dnia zakupu całkowicie bezpłatnie. Również grawerowanie wewnątrz daty ślubu oraz imion - gratis!

     

SUN.ORB-BZBZB-6-10k

Specyficzne odniesienia