Obrączki - Kolory Życia - Obrączki ślubne
 • Obrączki - Kolory Życia - Obrączki ślubne
 • Obrączki - Kolory Życia - Obrączki ślubne

Obrączki - Kolory Życia

2 775,00 zł
Brutto
Rozmiar męskiej
Rozmiar damskiej
Próba złota
QTY

100% secure payments
  Polityka bezpieczeństwa

(edytuj w module Customer Reassurance)

  Zasady dostawy

(edytuj w module Customer Reassurance)

  Zasady zwrotu

(edytuj w module Customer Reassurance)

Opis obrączek

Jeśli szukacie naprawdę wyjątkowych obrączek, ta propozycja jest specjalnie dla Was! Obrączki są wykonane ze złota próby 585, są płaskie od zewnątrz i składają się z pięciu pasków w trzech różnych kolorach złota, białego, różowego i żółtego, które za pomocą specjalnej technologii są ze sobą złączone i w tej pięknej formie stanowią nierozerwalną całość. Wykonane są z wielkim zaangażowaniem i starannością, z miłością dla miłości, dzięki temu są naprawdę bardzo efektowne i wzbudzają zaciekawienie oraz zachwyt! Dodatkowo dla wygody i komfortu naszych Klientów wewnętrzna powierzchnia obrączek jest wyprofilowana soczewkowo.

 • Szerokość: 5mm
 • Masa: około 9g
 • Próba złota: 585
 • Rozmiary 7 - 29.

Soczewkowe wyprofilowanie wewnątrz obrączek

Mając wieloletnie doświadczenie w branży jubilerskiej w Sundiamore doszliśmy do wniosku, że praktycznie każdy wyrób jubilerski noszony na palcach powinien być nie tylko efektowny ale także wygodny w noszeniu i nie powodować żadnych skutków ubocznych po dłuższym użytkowaniu. Dlatego właśnie oferowane przez nas obrączki mają soczewkowe wykończenie wewnętrznej powierzchni. Poniżej znajduje się obrazek, który ma na celu pokazać, co tak naprawdę oznacza soczewkowy kształt wewnętrznej powierzchni, która bezpośrednio dotyka do skóry i ma z nią bezustanny kontakt.

Zalety Obrączek Soczewkowych

Dzięki temu, że powierzchnia wewnętrzna obrączek jest soczewkowa, skóra nie jest narażona na odparzanie się. Powietrze dostaje się do przestrzeni pomiędzy skórą a obrączką i dzięki temu odczuwa się niebywały komfort i jednocześnie wygodę w noszeniu. Niektórzy małżonkowie mają zwyczaj noszenia obrączek ślubnych bezustannie, nawet w czasie snu. Dlatego obrączki zamówione w Sundiamore są najpewniejszym i najodpowiedniejszym wyborem, ponieważ mają przemyślaną konstrukcję oraz idealny kształt zapewniający komfort przez cały czas.

 

Najczęstszym pytaniem dotyczącym obrączek soczewkowych jest: "czy nie ma ryzyka, że będzie spadać z palca?" Oczywiście zdarza się, że od czasu do czasu ktoś gubi obrączkę, jednak zwykle jest to obrączka tradycyjna, płaska wewnątrz. Jest to naprawdę smutne zdarzenie dla młodej pary. Dzieje się tak dlatego, że obrączki płaskie wewnątrz mają ostre krawędzie, więc pary podczas mierzenia rozmiaru kierują się również dyskomfortem powstałym przy zakładaniu takiej tradycyjnej biżuterii. Nasze obrączki mają natomiast gładkie krawędzie i nie powodują podrażnień przy zakładaniu i noszeniu więc klienci decydują się zwykle na rozmiar, który jest dla nich idealny do komfortowego noszenia. Dlatego przykładamy staranną uwagę do przygotowania rozmiaru. Dodatkowo oferujemy bezpłatną usługę zmiany rozmiaru przez 10 lat od dnia zakupu.

Dlaczego Obrączki Sundiamore?
 • Obrączki Sundiamore wykonane są z najwyższą starannością według najlepszych standardów jakościowych.

 • Obrączki Sundiamore mają soczewkowe wykończenie wewnętrznej powierzchni, co gwarantuje niesamowity komfort w noszeniu i użytkowaniu.

 • Obrączki Sundiamore są przebadane i ocechowane przez Państwowy urząd Probierczy.

 • Zmianę rozmiarów obrączek gwarantujemy nawet 10 lat po dniu zakupu całkowicie bezpłatnie.

 • Dajemy od siebie eleganckie, drewniane opakowanie ze skórzanym ekskluzywnym wnętrzem, dzięki czemu oszczędzacie Państwo 30zł!

SUN032-ZBZRZ-5

Specyficzne odniesienia